Hakkımızda & Kurucumuz

Diana MİSİM

Kurucu

Guru Yönetim Danışmanlık, Koçluk ve Mentorluk Hizmetleri 2008 yılında Diana Misim tarafından kurulmuştur.

Diana Misim,   34 yıllık iş hayatının 23 yıllık profesyonel kısmında  IBM – Sabancı Grup şirketleri – Koç Bilgi Grubu şirketlerinde Satış temsilciliğinden  Genel Müdürlüğe uzanan ve Yönetsel kademelerde yoğun deneyimleri sahiplendiği  süreci  takiben, hayalini gerçekleştirmek üzere  yola çıkmış ve şirketini kurmuştur.

Diana Misim, Türkiye’deki sayılı akredite ‘Sistem’ koçundan biri (ORSCC)–(Certified Organization & Relationship Systems Coach) olup, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından akredite edilmiş (PCC) , deneyimli (3500+ saat) Profesyonel Koç’tur.

2008’den bu yana ‘’Bilinç Çağı’nın Liderliği’’ni hedefleyen kurum ve profesyonellere hizmet sunmaktadır.

Organizasyonların & Profesyonellerin içinde bulundukları süreci, sistemi tam olarak değerlendirebilmelerini, ulaşmak istedikleri hedeflere, geliştirmek istedikleri alanlara yönelik harekete geçmelerini, potansiyellerini maximize etmelerini ve arzu edilen her alanda daha etkin bir performans sergilemelerini desteklemeyi amaç edinmiştir.

Kurumlara özel kurgulanan projeler özelinde alanında değerli ve deneyimli, konusunda uzman, insana , yaşama , doğa’ya  ve doğal yasaya değer veren İş Ortakları ile birlikte hizmet sunmaktadır.

Guru Yönetim Danışmanlık, Koçluk ve Mentorluk Hizmetleri Ekibinin, sektörlerinde öncü uluslararası ve ulusal şirketlerde deneyim kazanarak kariyerlerinde ilerlemiş ve üst düzey yöneticilik yapmış olmaları, öğrenmeye, deneyimlemeye ve kendini her geçen gün geliştirmeye adanmışlıkları ile edinilen bilgi , deneyim ve becerileri profesyonel ve kurumsal müşterilerin  hizmetine sunulmaktadır.